Geroji žinia apie auksinį tūkstantmetį

Gyvenimas nusidažys vaivorykštės spalvomis. Angelai nusileis į Žemę ir pradės skelbti gerąją naujieną apie naują tūkstantmetį. Tai bus auksinis tūkstantmetis. Pasaulis pasikeis. Visiems geros valios žmonėms ateis geresni laikai. Blogis pasitrauks tūkstančiui metų. Kas iš širdies buvo geras, tas ir liks, kas ne – susinaikins. Gerų žmonių kančios pagaliau baigsis.

Angelai mums padeda suprasti. Jie šalia mūsų ir stebi, kad nesuklįstume. Ypač padeda tiems, kurie eina gėrio link, bet kuriems šiame pasaulyje sunku. Tie, kurie turi šviesos ir tiesos misiją, kurie siekia padėti kitiems ir skleisti gėrį. Tiems, kas tikės, bus lengviau visa tai pakelti, o tiems, kurie netikės – labai sunku.

Dabar pats sunkiausias metas, nes turime pereiti iš tamsos į šviesą. Bet perėjimas greitai baigsis, ir tada bus tik šviesa. Nes tamsa buvo užsitęsusi per ilgai. Tai stebuklingas metas. Pasaulis keičiasi į gera. Viskas pasikeis. Prasidės jausmų era. Į Žemę atkeliaus šviesos vaikai.  Nes teisingumas turi būti įvykdytas. Kas norės, tas bus apsaugotas. Kas jaus ir eis šviesos link, bus apsaugotas. Iš visos širdies žmonės turi tikėti Dievu ir jausti jį visa širdimi. Tada viskas bus gerai. Turime nepasiduoti ir labiau nei bet kada tikėti Dievu, šviesa, angelais ir visais kitais gražiais pasaulio dalykais. Tai labai svarbu. Svarbu tikėti, mylėti ir jausti pasaulį kaip neatsiejamą dalelę su mumis.

(Autorius – Šviesa)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: